پیامگاه

پنل اس ام اس رایگان

سوالات متداول کاربران

۱ – سرویس  پیامک چیست ؟

سرویس پیامک یا سامانه پیام کوتاه ، یک بستر نرم افزاری است که شما می توانید همانند بانکداری مجازی با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد محیط کاربری شوید که از طریق آن می توانید پیام های خود را به کاربران  همراه اول و ایرانسل بفرستید ، تا آنها پیام ها را به کاربران مورد نظر بفرستند .

۲ آیا برای استفاده از این سرویس ها ، سخت افزار (دستگاه ) خاصی نیاز است؟

خیر ، همان طور که در مطلب فوق بیان شد ، هیچگونه سخت افزار و قطعه کامپیوتری نیاز نیست ، بلکه با وارد شدن به پنل سامانه پیامگاه ، میتوانید نسبت به مدیریت پیامک های خود اقدام نمایید .

۳هزینه راه اندازی سرویس چقدر است ؟

هزینه راه اندازی سرویس بستگی به امکاناتی دارد که شما نیاز دارید و همچنین تعداد ارقام و نوع شماره ای که به شما اختصاص داده می شود .برای مشاهده قیمت هر سرویس و ثبت نام به  صفحه نخست سامانه پیام کوتاه مراجعه نمایید.

۴آیا سرویس ها هزینه ماهانه ای دارند ؟

خیر ، سرویس ها هزینه ماهانه ای ندارند ،اما در سال های آتی مبلغی که معمولا بین ۲۰ تا ۵۰ درصد قیمت خرید سامانه  بابت سرویس خود می پردازید .

۵ – هزینه ارسال پیامک ها به چه صورت باید پرداخت شود ؟

همانند یک سیم کارت اعتباری همراه اول و یا ایرانسل ، که پس از خرید برای ارسال پیامک و یا تماس باید شارژ خریداری نمایید .در سامانه پیام کوتاه  نیز پس از شارژ حساب خود ، با ارسال هر پیامک هزینه آن از شارژ شما کم می شود .در  پیامگاه شارژ سیستم از طریق درگاه پرداخت شتاب بانکی از داخل سیستم انجام می شود و در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر می باشد . همچنین امکان پرداخت وجه و ثپس ثبت فیش در پنل کاربر وجود دارد که بعد از بررسی توسط مدیریت فیش واریزی تایید و پنل کاربر شارژ میشود

۶آیا شارژ خریداری شده تاریخ اعتبار دارد ؟

خیر ، شارژ هیچ محدودیت زمانی ندارد .

۷ – چرا برخی از سایت ها ، اعلام می کنند دایمی و یا مادام عمر ؟!!!!!

تلفن ثابت خود را در نظر بگیرید ، اگر مدتی مثلا ۲ ماه از ان استفاده نکنید ، در پایان دوره مبلغی باید آبونمان بدهید .!! تلفن همراه خود را در نظر بگیرید ، اگر مدتی سیم کارت خود را شارژ نکنید و هیچ تماسی نگیرید  امتیاز شما سلب می شود .!!! و حتی اگر آبونمان پردخت نشود تلفن ثابت و یا همراه شما یکطرف شده و سپس قطع می گردد .

– خود قضاوت کنید : آیا شرکت همراه اول ، سرویس دائمی و مادام عمر عرضه می کند ؟ برخی سایت ها ، از این تکنیک که دروغ هست ، مردم ساده و یا نا آشنا را جذب می کنند .

اما ما به شما اطلاع می دهیم ، اگر کسی چنین حرفی به شما گفت هیچ گاه خرید نکنید . اپراتور ها سالانه قرار داد می بندند . سالانه قرارداد خود را بروز می کنند و هزینه های خود را تغییر می دهند .

۸چرا قیمت های سایت ها ، شرکت ها با هم فرق دارد ؟

همیشه محصولات یکسان نیست ، خدمات متفاوت است ، پشتیبانی هم به یک شکل نیست .در فضای اینترنت هیچگاه ، طمع ارزان شما را قالب نکند .هر چیزی بهایی دارد .نرم افزار ها متفاوت هستند ، هر نرم افزار روی یک زیر ساخت اجرا شده ،

محصول شما همیشه نیاز به بروز شدن دارد تا شما مجبور نشوید دوباره سرویس دیگری خرید کنید .

محصول شما باید پشتیبانی داشته باشد ، البته لفظ پشتیبانی با عمل آن متفاوت است .

وقتی بابت محصولی هزینه می کنید ، در قبال آن انتظاراتی دارید .

هزینه سرور و ارتقاء سخت افزار و تامین امنیت تامین نمی شود .

هزینه تهیه شماره ها ، دسته بندی آنها هیچ گاه فراهم نمی شود .

۹ – تعرفه شارژ پیامک چقدر است ؟

تعرفه ارسال پیامک یا همان شارژ پیامک در تیراژ های مختلف متفاوت می باشد و در قسمت تعرفه ارسال پیامک جزئیات آن درج گردیده است .

۱۰- نظرتان در مورد  تعرفه پیامک های ارزان چیست ؟

این هم شگرد دیگری است برای جذب افراد .!

مطالبی که در بالا گفته شد ، در این مورد هم صدق می کند ، اما موارد زیر را هم در نظر داشته باشید ؟

بانک شماره ها به روز می شود ؟ چند درصد از شماره ها فعال می باشند ؟

سیستم پس از ارسال دلیوری به شما می دهد ؟ با گزارش ارسال که برخی از ان حرف می زنند فرق دارد ؟!!!!!

اما تعرفه بین۱۱  الی  13 برای پیامک فارسی بدون پیش خرید تعداد بسیار بالا ، تعرفه ی رسمی و مناسبی می باشد .

۱۱ – پیامک های من از چه شماره ای ارسال می شوند؟

پیام های شما از شماره ۳۰۰۰۲۲۲۳ و ۳۰۰۰۷۴۷۷ که پس از ثبت نام  در پنل کاربر فعال میشود ارسال میشود و هیچ نامی از کاربر در پنل وجود ندارد .شما میتوانید برای دریافت پیامک در پنل خود و استفاده از امکانات پاسخگو.نظرسنجی.مسابقه و .. خط اختصاصی خریداری نمایید

۱۲ – آیا می توان به شماره های سایر اپراتور ها نظیر ایرانسل نیز پیام کوتاه فرستاد؟

بله ، می توانید به تمام شماره های همراه اول ( دائمی و اعتباری ) و تمام شماره های ایرانسل یا تالیا و رایتل  پیام کوتاه ارسال و دریافت نمایید.

۱۳آیا امکان ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه وجود دارد؟

بله. این امکان از امکانات جانبی سرویس های پیامک است .

۱۴شماره اختصاصی چیست ؟

شماره ای با پیش شماره  3000 است که در اختیار مشترک قرار می گیرد و می تواند علاوه بر ارسال دریافت پیام نیز داشته باشد .

۱۵ – آیا کارکرد با سامانه ساده است یا راهنمایی وجود دارد ؟

 

بله ، سیستم به زبان فارسی است و کارکردن با آن آسان می باشد .علاوه بر این ، فایل راهنما برای آموزش موجود می باشد .و نیز می توانید از طریق درج تیکت سوالات خود را مطرح سازید .

۱۶آیا محدودیتی در ایجاد گروه های مخاطبین و تعداد افراد مخاطب دفتر تلفن وجود دارد؟

خیر ، ما هیچگونه محدودیتی قرار ندادیم.اما می تواند در برخی از شرکت ها محدود باشد  مثلا فقط ۱۰۰۰ مخاطب می توانید داشته باشید .

۱۷ دریافت پیامک چیست ؟

یعنی اینکه پیام هایی که شما به شکل تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به مردم و یا مشتریان خود فرستاده اید و یا نظر سنجی و مسابقه ای برگزار نمودید و  آنها پیام ها و یا سوالاتی به صورت پیامک به شما فرستادند ، پیام ها در سیستم ذخیره شده و برای شما قابل مشاهده می باشند.

۱۸ آیا دریافت پیام کوتاه هم هزینه دارد؟

خیر ، در پیامگاه هزینه ای ندارد.


سوالات خود را با ما در میان بگذارید ۰۹۳۶۰۹۹۴۹۴۹ پشتیبانی به وسعت آسمان