پیامگاه

پنل اس ام اس رایگان

پلاگین خبرنامه پیامکی وردپرس

تیم برنامه نویسی سامانه پیامک پیامگاه برای تکمیل سرویس و همچنین ارتقای کیفیت بخش پیامک، پلاگین و ماژول‌هایی را برای سیستم های مختلف آماده کرده است. لازم به ذکر است، این پلاگین‌ها برای رضایت حال مشتری، به صورت رایگان منتشر می‌شوند!


پلاگین خبرنامه پیامکی وردپرس

پلاگین پیامک وردپرس با نام wp-sms که از سوی تیم برنامه نویسی سامانه پیامک پیامگاه به‌ صورت رایگان منتشر شده است، یک پلاگین کاملا کاربردی، برای ارسال پیامک در وردپرس می‌باشد. این پلاگین تنها بر روی وب‌ سرویس پیامک پیامگاه کار می‌کند. قبل از نصب پلاگین، باید قابلیت SOAP را در میزبانی خود فعال کنید. (اگر دسترسی به این قسمت ندارید، از مدیر میزبان خود بخواهید تا این امکان را برایتان فعال کند.) و سپس برای خرید سامانه پیامک از اینجا اقدام کنید، تا اطلاعات دسترسی شما ایجاد شود تا بتوانید از پلاگین استفاده کنید. محیط کاملا کاربرد پسند این افزونه، جزء یکی از ویژگی‌های پلاگین محسوب می‌شود.


از امکانات این پلاگین می‌توان به:

  نصب سریع و آسان پلاگین
قابلیت ثبت نام کاربران در خبرنامه پیامکی
پشتیبانی از ابزارک برای نمایش خبرنامه پیامکی
ارسال پیامک به صورت یک یا چندین نفر
ارسال پیامک به کاربران خبرنامه
پیشنهاد نوشته به دوست با پیامک
نمایش اعتبار
و…

اشاره نمود.


دانلود پلاگین خبرنامه پیامکی وردپرس    


توجه :برای استفاده از این پلاگین شما می بایست پنل ارسال و دریافت پیامگاه را داشته باشید.چنانچه شما پنل ارسال و دریافت پیامک  پیامگاه  را ندارید برای ثبت نام و دریافت پنل اینجا کلیک کنید.


سوالات خود را با ما در میان بگذارید ۰۹۱۷۷۳۰۸۳۵۵ پشتیبانی به وسعت آسمان